هتل روزمونت دبی

معرفی:هتل 5 ستاره روزمونت یکی از هتل های معروف و مشهور دبی میباشد.هتل رزمونت در سال 2018 به مرحله ی بهره برداری میرسد و این هتل اولین هتل در جهان است که در خود یک جنگل زیبا دارد که ساخته دست انسان است.در این هتل 5 ستاره جنگلی یک استخر معلق در آسمان که کف آن شیشه است وجود دارد.روزمونت از دو ساختمان تشکیل شده است؛ یکی به عنوان هتل و دیگری ساختمانی مسکونی. هتل 47 طبقه است و در ساختمان مسکونی هم 48 خانه قرار دارد.اما همه قسمت های تفریحی این دو ساختمان در قسمتی مشترک در پایین دو هتل قرار دارند. اتاق های لوکس این هتل 5 ستاره بهترین امکانات را دارا هستند تا مسافران عزیز تور دبی در طول اقامت بتواننند براحتی استفاده کنند.پرسنل های خوش برخورد هتل مجرب و آموزش دیده هستند و 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مسافران تور دبی میباشند.

هتل روزمونت دبی

امکانات هتل:استخر معلق در بام با کف شیشه، ساحل مصنوعی، باشگاه، اتاق جلسات، رستوران، سالن بولینگ، سینما، پارک بازی، لابی زیبا، اینترنت، تراتنسفر فرودگاه، پذیرش 24 ساعته، تصاویر سه بعدی از اکواریوم و جنگل انبوه که برای همه مسافران تور دبی جالب است و توجه همگان را به خود جلب میکند.

هتل روزمونت دبی

امکانات اتاق:یخچال، تلوزیون، سشوار، حمام با لوازم کاملا بهداشتی، اینترنت، کمد و مبلمان، سالن آرایشی، لاندری، روم سرویس، سیستم تهویه، چای ساز و پنجره های شیشه ای که ویو بسیار زیبا در اتاق ها دارد و همچنین وجود درخت ها باعث هوای پاک در این هتل میشوند.

هتل روزمونت دبی

رستوران هتل:رستوران هتل روزمونت بسیار لوکس میباشد و بهترین غذا های عربی و بین المللی را برای مسافران تور دبی سرو میکند.

هتل روزمونت دبی

موقعیت جغرافیایی:

فاصله هتل تا رودخانه ها کازینو:0.3 کیلومتر

فاصله هتل تا رزمونت تئاتر:2.1 کیلومتر

فاصله هتل تا مرکز خرید گلف:6.5 کیلومتر

فاصله هتل تا موزه هولوکاست ایلینویز:10.8 کیلومتر

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی شیکاگو اوهار:4 کیلومتر

فاصله هتل تا وریلی فیلد:17.9 کیلومتر

هتل روزمونت دبی